Вила Лира

Климатизираниот базен Вила Лира е дел од луксузниот и модерен комплекс Stargaze Villas, кој нуди бесплатен WiFi, расцветана градина со скара и неверојатен поглед.
gaвездени стакла
Мобилен телефон: + 30 6971571991

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Вила Лира Скопелос, Вили на базен, Лира Старгазе вили скопје, вила лира скопелос, Рахес, Скопелос хора, Место град Скопје, Пристаниште Скопелос, Северни споради, Грција, летен одмор

ВИЛА ЛИРА

СКОПЕЛОС базен Вили

Вила Лира Скопелос е дел од луксузната и модерна Stargaze Вили комплексен. На вили се поставени во областа Рахес во ридот на Скопелос Хора. Ова сместување комплексот е оддалечен само 4 км Место град Скопје. Со автомобил растојанието е помалку од 10 минути.

Локацијата на Вила Лира совршено ја комбинира спокојството на пределот со удобностите на Скопелос хора.

Луксузот Вила Лира е 120 м2 и има капацитет да прими до 8 лица. Постојат 3 спални соби со брачен кревет, како и живеење на отворено соба со софа за кревет. Во живите соба има и телевизор со рамен екран со кабелски канали, вклучително и Нетфликс.

Кујна на базенот Вила Лира Скопелос ги има сите потребни удобности. Како што се трпезариска маса, детски високи столици, прибор за готвење, рерна, шпорет, електричен котел, тостер, машина за миење садови, фрижидер, како и машина за перење.

Надворешната област е прекрасна, а погледот кон морето е неверојатен до Скијатос и Алонисос. Постои приватен базен со чадори за сонце и шезлонги, како и објекти за скара и мебел на отворено.

In Скопелос Хора  посетителите ќе најдат различни традиционални таверни ресторани да уживаат во вкусните локални јадења. Дефинитивно мора да се обиде скопелос пита со сирење. Во градот има и супермаркети, пекари, слаткарници, сезонски продавници и други продавници за облека и сувенири. Гостите се близу до сè што може да им треба.

Најблиската плажа до Вила Лира Скопелос е Глифонери плажа на растојание од 2,7 км.Плажа Стафилос е оддалечена околу 6 км од сместување, Додека Плажа Агнонтас е оддалечено околу 9 км. Друго плажи дефинитивно треба да се посети на островот Скопелос Милан Костен. Со автомобил нема да ви требаат повеќе од 20 минути за да стигнете.

 

 

Разно:
  Безбедносни порти на бебе
Разно:
  Звучни изолирани простории
Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинство (Дополнително плаќање)
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скараИспораки на намирници
Општи капацитети:
  Климатизација
  Вон-локација за изнајмување автомобили
  Семејни простории
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  Превоз за гостите
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенКрпи за базен / плажаЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

Осип 370 03 GR
Добиете насоки
Booking.com