Вила Мили

Изграден е камен од базенот Вила Мили и ги содржи сите модерни удобности, приватен базен и панорамски поглед на море
Мобилен телефон: + 30 6984129537

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Базен Вила Го збунува Скопелос, Вила Myli Skopelos, Skopelos Chora, Место град Скопје, Северни споради, Грција

СВЕТЕ ВИЛА Мисли на Скопелос

СКОПЕЛОС базен Вили

Базен Вила Мили е неодамна изградена. Тој е изграден во камен и ги содржи сите модерни удобности за уживање во незаборавниот летен одмор. На вила се наоѓа во областа Мили со поглед не само на панорамски поглед на море, туку и на величествен поглед кон Скопелос Хора.

Куќата е светла и воздушна, има големи прозорци за да можете да уживате во спектакуларниот поглед од сите соби. Куќата е оддалечена од 1,4 километри Пристаниште Скопелос и на помалку од еден километар од Амос плажа (плажа Скопелос Хора).

Главната карактеристика на базенот Вила Myli Skopelos се луксуз и модерни удобности. Тоа е двоспратна зграда во која можат да се сместат до 4 лица.

До горниот кат има две спални соби кои располагаат со дрвени пространи гардероби. Едната спална соба има двоен кревет, додека другата со два сингла. Покрај тоа, има и два големи балкона, како и модерна бања со туш и сите потребни тоалети.

На приземјето на Базенот Вила Мили Скопелос таму се живите соба, јадење соба, кујната и уште една бања. Кујната е целосно опремена со сè. Рерна, микробранова печка, машина за миење садови, кафемат, тостер, машина за перење, модерен фрижидер, чинии, прибор за јадење, чаши и друг прибор за садови.

Покрај тоа, има удобни мебел за јадење, како и детски столици. Современиот мебел на живеење соба исто така се пријатни и пријатни. На вила се одликува со услуги за стриминг, бесплатен Wi Fi, сателитски канали и телевизор со рамен екран.

Надворешната област на вила Мили располага со базен опремен со шезлонги, чадор и крпи. Совршено место за уживање во грчкото летно сонце. Исто така има и скара, сончева тераса и обезбеден паркинг простор.

 

Разно:
  Кид ТВ-канали
Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени на барање
Говорен јазик:
  англискигрчкитеиталијански
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скараШише со вода
Општи капацитети:
  Климатизација
  Семејни простории
  Греење
  Кујнски капацитети
  Паркинг гаража
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  Превоз за гостите
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенКрпи за базен / плажаЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

Мили 741 00 GR
Добиете насоки
Booking.com