Вила Најада

Еднособната вила со базен Најада го комбинира на уникатен начин традиционалниот стил со луксузните објекти.

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Базен Вила Најада Скопелос, Вила Најада Скопелос, Рахес, вили со базен на островот Скопелос, хора Скопелос, Место град Скопје, Северни споради, Грција

СВЕТЕ ВИЛА НАИАДА СКОПЕЛОС

СКОПЕЛОС базен Вили

Базенот Вила Најада се наоѓа во областа Рахес, по угорницата во Скопелос Хора. Локацијата е идеална бидејќи ги комбинира спокојството со градската погодност и кристално синиот поглед на морето со планинските погледи со бор.

Базен Вила Наида може да собере до 2 лица бидејќи е куќа со една спална соба. Во спалната соба има и клима-уред. Сепак, оваа луксузна куќа има два ката. Иако е традиционална зграда, ги нуди сите модерни удобности.

Кујната и живеење соба и двајцата се со отворен план. Покрај тоа, кујната е комплетно опремена со сите потреби. Како што се фрижидер, печка, микробранова печка, машина за миење садови, садови за прибор за јадење и кујнски прибор.

Theивите соба располага со модерен и удобен мебел, како и телевизор. Постои дрвено скалило што ги поврзува двата ката. Кујната и живеење соба се на приземјето додека климатизираната спална соба и бањата се на горниот кат. До горниот кат има и балкон со поглед на спектакуларниот поглед на морето до Алонисос, како и планината Палуки.

Надворешната површина на базенот Вила Најада располага со приватен базен со шезлонги и чадори. Постојат и објекти за скара. Погледот е величествен, уживајте во незаборавните романтични моменти на островот Скопелос.

Скопелос Хора е на 15 минути возење со автомобил од сместување. На Пристаниште Скопелос , постојат супер маркети, традиционални таверни ресторани, пекари, кафулиња и решетки и сè друго што можеби ќе ви треба. Од суштинско значење е да имате сопствен автомобил.

Плажа Лимонари е исто така на 15 минути возење од Вила Најада. Додека Стафилос Веланио плажата е приближно 10 минути со автомобил. Популарниот плажи of Милан Костен се оддалечени околу 20 до 25 минути со автомобил.

Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  3 дена домаќинство
Отворен:
  ПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Автомобил изнајмување
  Кујнски капацитети
  Паркинг гаража
  Фрижидер
  Превоз за гостите
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

Booking.com