Вила Оливија Палио Клима

 Вила Оливија се наоѓа во селото Палио Клима со спектакуларен поглед и модерни удобности

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

 Вила Olivia климата Скопелос, Базен Вила Olivia климатаБазен Вила Оливија Глоса, Вила Olivia Клима за Палио, скопје вили на базен, Клима за Палио Село, Село Глуша, Лутраки Пристаниште, Северни споради, Грција

ВИЛА НА БАЗАРОТ ОЛИВИЈА ПАЛИО КЛИМА

СКОПЕЛОС ВИЛИИ ЗА БАЗЕР

 Вила Olivia климата Скопелос, се наоѓа на живописниот Клима за Палио Село. Традиционалната камена куќа е изградена во почетокот на 19 век.

Неверојатен поглед од терасата на вила Оливија до Егејското море, до Село Глуша и на планините со бор, дефинитивно ќе ти застане здивот. Не заборавајте да уживате во спектакуларниот зајдисонце!

Куќата може да собере до 4 лица. На вила се состои од главната куќа и куќа за гости. Главната куќа располага со климатизирана спална соба со брачен кревет и бања со туш. Исто така постои и отворен план комплетно опремена кујна и живеење соба.

Куќа за гости нуди за живеење соба област, која доаѓа со два единечни кревети, како и бања. Покрај тоа, има кујна со отворен план со сите потребни објекти.

Најдобриот дел од куќата е надворешниот базен со објекти за скара и магичен поглед.

 Вила Olivia климата Скопелос е на помалку од 5 минути возење од двете Село Глуша Пристаниште Лутраки. Близу до сместување постои пешачка патека што ве води директно до Лутраки на 15 минути пешачење. Сепак, за ваша погодност подобро е да имате свое средство за превоз.

Локацијата на вила е зачудувачки Куќните комплети се расцутена градина во мирна област и во исто време гостите се близу Село Глуша да ги купат сите нивни потреби. Бидејќи во селото има неколку традиционални таверни   ресторани каде можете да уживате во вкусната локална кујна. Покрај тоа, има и такви кафулиња и решетки за оние што бараат ноќен живот и забавно. Понатаму, на пазарот ќе најдете супермаркет, пекари и сезонски продавници со облека и сувенири.

 

Говорен јазик:
  англиски
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Уличен паркинг
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

Booking.com