Вила Павлос

Сместена во градот Скопелос, Вила Павлос нуди сместување со клима уред, бесплатно WiFi, бујна градина и тераса.
Мобилен телефон: + 698 377 8496

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Вила Павлос Скопелос, Павлос Вила Skopelos, Skopelos Chora, Место град Скопје, Северни споради, Грција, летен одмор

ВИЛА ПАВЛОС СКОПЕЛОС

ВИЛАСС СКОПЕЛОС

Вила Павлос Скопелос е поставен на 1,8 км од живописната хора Скопелос. На Вила се одликуваат со 2 одделни згради во кои можат да се сместат до 9 лица.

на Стан со поглед на море и дуплекс четворка соба се изнајмуваат заедно. Двете згради нудат клима уред со нова технологија и телевизори со рамен екран. Понатаму Вила Павлос се одликува со величествен поглед на море и планина.

Локацијата на сместување е совршено. Бидејќи се одликува со спокојството на пределот, а во исто време на посетителите им требаат помалку од 5 минути возење за да стигнат Пристаниште Скопелос.

на Стан е 60 кв.м. и располага со спална соба со еден единечен кревет или еден двоен, како и софа кревет за живеење соба. Дуплекс четворка соба доаѓа со 3 единечни кревети и еден дополнителен голем двоен.

Во бујната градина на сместување има отворено мебел за дополнителни моменти на релаксација.

Бесплатна WiFi и бесплатен паркинг простор се исто така достапни на страницата.

Прекрасно Плажа Стафилос е оддалечено 2,4 км Вила Павлос Скопелос. Тоа е организирана плажа, со чадори за сонце, шезлонги и бар на плажа. Поминувајќи ја карпата од Плажа Стафилос, некој ќе достигне подеднакво убава Плажа Веланио. Други прекрасни плажи за посета на бујниот остров Скопелос се АгнонтасLimnonariПанормосМилан   Костен.

Посетителите треба да имаат свое средство за превоз, подобро автомобил, за да ги истражат убавините на островот Скопелос. Сопствениците на вила, може да го организира тоа за гостите.

Плажа Кастани е најпознат на островот, од многу сцени на холивудскиот филм Мама миа пукал таму.

Фановите на филмот Мама Миа треба да ја посетат и капелата во Аи ianанис во Кастри.

Најблискиот аеродром до островот Скопелос е аеродромот Скијатос.

Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинство (Дополнително плаќање)
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Активности:
  Нуркање надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Риболов надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Пешачење (Дополнителна наплата)
Општи капацитети:
  Климатизација
  Вон-локација за изнајмување автомобили
  Семејни простории
  Греење
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  TV

Други јазици

Booking.com