Вила Ревенио

Вила Ревенио е сместена во областа Мили во градот Скопелос, нудејќи неверојатен поглед, модерни удобности, бесплатно WiFi и клима уред.

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Вила Ревенио Скопелос,  Базен Вила Ревенио Скопелос, Скопелос Хора, Место град Скопје, Област Мили, Северни споради, Грција, летен одмор

ВИЛА ПРИХОД

СКОПЕЛОС базен Вили

Вила Ревенио Скопелос е во областа на Мили, нудејќи не само панорамски поглед на море, туку и неверојатен поглед кон Скопелос Хора. Луксузниот базен вила доаѓа со сите модерни удобности за уживање во незаборавниот летен одмор. На сместување овозможува и приватен паркинг и бесплатен Wi-Fi.

Вила Revenio е поставен во Хора, на растојание од околу 1,5 км од пристаништето.

Базенот Вила Revenio нуди модерни удобности и пријатна мебел. Зградата може да прими до 5 лица.

На отворено има базен со шезлонги, чадор и крпи. Во градината се наоѓаат и скара и тераса за сонце.

Вила Ревенио Скопелос има 3 спални, една со кревет, една со еден кревет и една со два единечни кревети. Понатаму, двете бањи се со туш и сите потребни тоалети.

Кујната на Вила Revenio е комплетно опремен со вградени апарати и сите потреби. Како што се печка, микробранова печка, машина за миење садови, кафемат, тостер, машина за перење, фрижидер и прибор.

Отворен простор за живеење соба располага со рамен екран телевизор со сателитски канали и ДВД плеер.

Понатаму, во Скопелос Хора има многу традиционални таверни ресторани како и барови и кафулиња. Затоа, гостите можат да ја вкусат вкусната локална кујна и да се забавуваат и да уживаат во лето пијат и коктел.  Вила Ревенио Скопелос е близу до посетител можеби ќе треба. Супермаркет, бензинска пумпа како и пекари.

Најблиската плажа до вила is Глифонери на растојание од 2,2 км. Плажа Стафилос е оддалечено од 4 км Вила Ревенио Скопелос додека Агнонтас плажата е оддалечена околу 8 км. Панормос плажата е оддалечена околу 12 км. Милан Плажи на костен имаат растојание од 15 и 16 километри соодветно.

 

Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Уличен паркинг
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенКрпи за базен / плажаЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

Booking.com