Вила Стефани

Вила Стефани е луксузна Вила лоцирана 2 км од Гулса, во која има базен и прекрасен поглед.
Мобилен телефон: + 30 6932817442
Секундарна телефон: + 30 6979052426
MHTE: 2756K91000476501

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Вила Стефани Скопелос, вили на скопје, вили на скопје Стефани, вила Стефани коментира, Село Глуша, Лутраки Пристаниште, Северни споради, Грција, летни одмори

ВИЛА СТЕФАНИ

ВИЛАСС СКОПЕЛОС

Луксузни Вила Стефани се наоѓа 2 км од сценско сјај Село. Вила е исто така 5 километри оддалечено од убавото Лутраки пристаниште. Самата локација нуди прекрасен поглед кон бескрајното море, па дури и до островот Скијатос.

Покрај тоа, сопствениците на Стефани Вила пречекајте ги гостите со традиционални производи на Скопелос, како што се слатки направени од сливи и бадеми. Стефанис вила можат да бидат сместени до 5 лица. Таа е идеално место или за семејства или за две парови.

Понатаму, Стефани Вила ги опфаќа сите модерни и комфорни простории во комбинација со традиционалната архитектура на островот Скопелос. Резултатот е неверојатна куќа. Стефани Вила има 2 пространи спални соби со брачен кревет и гардероби. Исто така постои и софа кревет во живеење соба. Декорацијата е модерна со италијански мебел.

Кујната е комплетно опремена со сите потребни удобности. Бесплатна WiFi е достапна и на лице место, како и бесплатен паркинг. Згора на тоа Вила Стефани има подни климатизација. Терасата е совршено место за забава и релаксација во комбинација со зачудувачки погледи.

Во градината на Вила Стефани Скопелос има скара.   Вила Стефани располага со приватна бања со бесплатни тоалети. Дополнително, сопствениците обезбедуваат крпи и постелнина. Во областа на надворешниот базен има удобни шезлонги со поглед на длабокото сино море.

Вила Стефани Скопелос е оддалечен 25 километри од живописниот Место град Скопје и пристаниште. На островот Скопелос има многу плажи да посети. Нивна заедничка карактеристика е комбинацијата на зелените дрвја со морето. Стафилос, Веланио, Панормос, Милан Костен се едни од најпопуларните плажи на островот.

Разно:
  Безбедносни порти на бебе
Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  Паркинг
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Греење
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Сефови
  Обезбеден паркинг
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенКрпи за базен / плажаЛежалки за сонце или столчиња за плажаБазен

Други јазици

Атеато 370 03 GR
Добиете насоки
Booking.com