Вила Теофилос

Вилата Теофилос Скопелос се наоѓа помеѓу селото Глоса и пристаништето Лутраки, кои нудат прекрасен поглед кон морето и луксузни удобности.
Мобилен телефон: + 30 6939697059
MHTE: ΜΗΤΕ0756Κ9100040570

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Базен Вила Теофилос Скопелос, базен вила теофилос скопелос, скопелос вили на базен, Село Глуша, Лутраки Пристаниште, Северни споради, Грција

ВИЛА НА БАЗАРОТ ТЕОФИЛОС

ВИЛИИ ЗА БАЗЕР СКОПЕЛОС

Вила на базен Теофилос Скопелос се наоѓа помеѓу Село Глуша Лутраки Пристаниште кое нуди прекрасен поглед на море и луксузни комфор. Покрај балконите се превидува на Armenopetra плажа и Егејско Море до Евија. Иако вила е на кратко растојание од сè што може да му треба на среќен патник, локацијата се одликува со мир и приватност.

Вила Теофилос е куќа со два спрата. Може да собере до 6 лица. На приземјето на Базен Вила Теофилос Скопелос, таму е пријатно живеење соба и јадење соба, седишта за 6 лица. Понатаму на приземјето е и кујната. Кујната е комплетно опремена со сите потреби. Како што се печка, фрижидер, микробранова печка, кафемат, тостер, машина за миење садови, машина за перење, како и железо. Спална соба со двоен кревет заедно со бања се исто така на тој кат.

Покрај тоа, на горниот кат има две спални соби и бања. Едната спална соба има двоен кревет, додека другата со два сингла. Сите спални имаат климатизација и бесплатна WiFi е достапна на страницата.

Градината и надворешната површина на Базенот Вила Теофилос Скопелос се неверојатни. Постои базен, со шезлонги и чадори. Исто така, има скара со маса и столови. Значи, имате и двата избори да вечерате внатре или надвор.

на вила сопствениците нудат шатл-служба од и до пристаништето. Автомобил би бил неопходен сепак. Најблиската плажа до куќата е Лутраки плажа. Лутраки Пристаништето е всушност пристаниште во Село Глуша.

In Село Глуша има многу традиционални таверни   ресторани каде можете да уживате во вкусната локална кујна. Исто така има кафулиња и решетки за оние што бараат ноќен живот и забавно. Понатаму, на пазарот ќе најдете супермаркет, пекари и сезонски продавници со облека и сувенири.

 

Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Автомобил изнајмување
  Семејни простории
  Кујнски капацитети
  Паркинг гаража
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  Превоз за гостите
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

Booking.com