Градови во Лијака

Villes Liagka се сместени во областа Пефкиас, нудејќи три комплетно опремени куќи и неверојатен поглед.
Мобилен телефон: + 30 6932604136

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Вили на базени Лијака Скопелос, Виilа Лијака Скопелос, Земја Куќи Вилш Лијака Скопелос, Вили Лијака Скопелос, сместување скопелос, Пефкијас, Северни споради, Грција, летни одмори

ВИЛЕС ЛИАГКА СКОПЕЛОС

СКОПЕЛОС ВИЛИИ ЗА БАЗЕР

Локацијата на Виilа Лијака Скопелос совршено ги комбинира приватноста и мирноста на пејзажот со директен пристап до Колата на Скопелос и величествената плажи на островот.

Вилеја Лијака Скопелос се состои од три куќи со посебни влезови. Секоја куќа има една голема спална соба со брачен кревет. Исто така постои и живеење на отворен простор соба и комплетно опремена кујна.

Секоја кујна, на базен Вилје Лијака Скопелос, располага со трпезариска маса, фрижидер, машина за кафе, кујна и комунални услуги за чистење, како и машина за перење и фен.

На бањите во куќата има тушеви и фен за коса, додека бесплатните тоалети им се даваат на гостите.

Надворешната област обезбедува базен со шезлонги и чадори, како и скара.

Вилската Лијака Скопелос нуди да посетите неверојатни погледи на море и планина. И покрај жешкото лето на Грција, поради бујната околина куќи се совршено кул. На крајот, името Пефкијас потекнува од боровите дрвја, „Пефко“ на грчки јазик.

Агнонтас Плажата е оддалечена само 3 км сместување. Со автомобил ова растојание е помалку од 8 минути возење. Во Агнонтас постојат традиционални таверни каде гостите можат да уживаат во вкусната локална кујна, како и свежа риба. Оние Таверни се буквално на морските бранови. Плажата на Агнонтас е убава

Амаранти плажата е исто така близу до базенот Вил Лијака Скопелос. Други величествени плажи на островот Скопелос се Стафилос, Веланио, Limnonari, Панормос, Милан Костен.

Покрај тоа, Скопелос Хора е оддалечена само 5 км од земјата Куќи Градови во Лијака Скопелос. Да се ​​биде во Скопелос Хора, посетителите дефинитивно треба да ја посетат Панагица од Пиргос Капела и вкусете го познатиот Скопелос Пита со сирење.

 

Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  градинаПаркингСонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Активности:
  пешачење
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Семејни простории
  Греење
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Сефови
  Обезбеден паркинг
  TV
Базен - Велнес објекти:
  Отворен базенЛежалки за сонце или столчиња за плажаЧадори за сонцеБазен

Други јазици

Booking.com