Виолета Апартмани

Виолета Апартманите се комплетно опремени студија сместени во сценско село Ново Клима
Мобилен телефон: + 30 6972105089
Секундарна телефон: + 30 24240 33043

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Скопелос Виолета Апартмани, Скопелос Апартмани студиа виолетова, Скопелос Апартмани студиа, Виолетова апартмани скопје

VIOLET АПАРТМАНИ

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

Виолета Апартмани е семеен бизнис сместување кој работи успешно од 1996. Виолета Апартмани се во живописното Ноо климата or Елиос Село на зелениот остров Скопелос. Покрај тоа, на апартмани се во непосредна близина од убавото плажи of Елиос or Ховоло.

Плус, Виолета Апартмани, во Нео климата Село, понуда студиа со клима. Во сите студиа апартмани има кујна, која ги вклучува сите неопходно објекти. Бесплатна WiFi е исто така достапна на сајтот. Дополнително, сите апартмани има одличен поглед кон длабоко синото море и планините покриени со бор. Покрај волшебното зајдисонце, од балконите можете да ги видите и Скијатос, Евија и Пелион.

Виолета Апартмани се наоѓаат 18 км од сценско Место град Скопје додека Глокса Вила е оддалечено 10 км од студиа. Со автомобил ќе ви требаат приближно 20 минути за да стигнете Пристаниште Скопелос, додека ќе бидат потребни само 10 минути Село Глуша.

Виолета Апартмани се исто така блиски до Аи ianанис во Кастро Капела. Специфичната црква стана позната откако последната сцена на холивудскиот филм Мама Миа се снимаше таму.

Покрај тоа, популарната плажи Костен, Милан Панормос се оддалечени околу 3-5 км од Виолета Апартмани. Findе најдете автобуска станица на растојание од 40 метри од сместување. Понатаму, во близина на апартмани се супер маркети, традиционални таверни ресторани како и марината на Нео климата.

Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  Сонцето тераса
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Општи капацитети:
  Климатизација
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  TV

Други јазици

Скопелос 370 03 GR
Добиете насоки
Booking.com