Студија Витос

Нудејќи климатизирани климатизирани Vithos Studios се оддалечени само 20 метри од плажата Агнонта
Мобилен телефон: + 30 6972289982

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Витос студиа Скопелос, Витос Агнонтас Скопелос, сместување скопје, апартмани студиа скопје, Агнонтас, Северни споради, Грција, летни одмори

ВИТОС Гарсониери 

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

СМЕСТУВАЊЕ СКОПЕЛОС

Витос студиа се во сликовит Агнонтас Село, оддалечено само 20 метри од величествената плажа во Агнонтас. на студиа обезбеди само-угостителство сместување единици кои доаѓаат со железни кревети и елегантна декорација.

Витос студиа Скопелос, во Агнонтас, имаат капацитет да сместат од 2 до 5 лица. На студиа се многу добро опремени.Секој сместување единицата располага со клима уред, телевизор со рамен екран, како и ДВД плеер и ЦД. Бесплатен Wi-Fi пристап е достапен и во просториите.

сите студиа доаѓа со кујна, каде што гостинот може да користи фрижидер, чај и кафемат, електричен котел, фурна и разни кујнски прибор. Покрај тоа, има трпезарија со соодветни мебел со цел гостинот целосно да ужива во нивниот ручек и вечера.

сите студиа апартмани in Студија Витос доаѓаат со сопствено купатило со туш и бесплатни тоалети.

Покрај тоа, во секоја од нив Студио има балкон или двор со поглед на боровата планина на бујниот остров Скопелос. Во надворешната област на сместување има скара, како и двор и внатрешен двор.

Агнонтас плажата е на помалку од една минута оддалеченост од сместување. Понатаму, станицата за бисти е оддалечена само 40 метри од Витос студиа Скопелос.

Место град Скопје е оддалечен 8 км од имотот. Најблиската плажа е Limnonari плажа на растојание од 1,4 км додека Панормос плажата е 8 километри.

On Агнонтас плажа, буквално веднаш на плажа, има три рибни таверни за да јадат вкусни традиционални јадења, како и свежа риба. Исто така има кафулиња каде што гостинот може да ужива во прекрасното зајдисонце имајќи летен коктел. Во Агнонтас Село има и мини маркет.

Миленичиња:
  Домашните миленици не се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Отворен:
  градинаПаркинг
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Активности:
  Канокирање надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Велосипедизам надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Нуркање надвор од локацијата (Дополнителна наплата)Риболов надвор од локацијата (Дополнителна наплата)
Храна и пијалок:
  Објекти за скара
Општи капацитети:
  Климатизација
  Семејни простории
  Греење
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Превоз за гостите
  Уличен паркинг
  TV

Други јазици

Агнонтас 370 03 GR
Добиете насоки
Booking.com