Апартмани Јадес

Авто-угостителските апартмани Yades се поставени во прекрасниот Panormos, нудејќи климатизација, бесплатна WiFi, градина и поглед на море.
Мобилен телефон: + 30 6978252999

Овој пост е достапен и на: Ελληνικά (грчките)

Јадес Апартмани Скопелос, Јадес студиа Скопелос, сместување скопје, Панормос, Северни споради, Грција, летни одмори

ЈАДИ Гарсониери АПАРТМАНИ

СКОПЕЛОС АПАРТМАНИ И Гарсониери

Јадес Апартмани Скопелос се поставени во прекрасните Панормос на островот Скопелос. Јадес студиа нуди сместување единици со една спална соба. На апартмани можат да соберат 2-4 лица. На студиа апартмани се оддалечени само 10 метри од величествениот Панормос плажа Всушност пеш е помалку од една минута за да стигнете до кристално чистата вода на плажата.

Јадес Апартмани Скопелос е среде расцветана градина полна со миризливи цвеќиња. Таа е идеална сместување за парови и семејства со деца. Градината има и внатрешен двор. Бесплатен Wi-Fi е исто така достапен на страницата.

Покрај тоа, сите студиа, во Јадес апартмани скопје панормос, доаѓаат со клима уред и ТВ. На апартмани исто така, обезбеди фрижидер и опремена кујна. Бањата е приватна со туш, крпи и бесплатни тоалети за гостите. Бесплатно паркирање е исто така достапно во просториите. На сместување работи и во периодот на Велигден.

Понатаму балконите на јадеа апартмани со поглед на планините и морето покриени со бор.

студиа Апартмани се оддалечени околу 12 км од Скопелос Хора. Со автомобил или автобус е на околу 15 минути возење. Додека Село Глуша е оддалечено 16 км од сместување. Од друга страна Елиос или нео климата селото е оддалечено 8 км. Има бензинска пумпа на растојание од 8,5 км.

On Панормос има супермаркети, таверни, кафулиња и сезонски продавници. Автобуската станица е исто така близу до јадести станови. Панормос плажата е голема по големина и е една од најпопуларните плажи на островот Скопелос. Да не спомнувам дека е целосно организирана плажа со камчиња во повеќето области.

Други убави плажи вреди да се посети на бујниот остров Скопелос Стафилос, ВеланиоАгнонтасLimnonariМилан   Костен.

Најблискиот аеродром до Скопелос е Скијатос.

Миленичиња:
  Домашни миленици се дозволени
Говорен јазик:
  англискигрчките
Услуги за чистење:
  Дневно домаќинствоПостелнина на секои 3 дена
Отворен:
  Паркинг
Интернет:
  Бесплатен Интернет
Општи капацитети:
  Климатизација
  Кујнски капацитети
  Фрижидер
  Обезбеден паркинг
  TV

Други јазици

Панормос во Ретимно GR
Добиете насоки
Booking.com